Četvrta pobjeda u Mini ligi za prvaka

Rukometašice Budućnosti ostvarile su četvrtu pobjedu u Mini ligi za prvaka Crne Gore – izabranice Dragana Adžića u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru u Podgorici savladale su ekipu Trebjesa Noa 33:13 (16:8). U prva tri kola, šampionke Crne Gore slavile su protiv ekipe Levalea 2010 (40:12), Devetke (46:20) i Trebjese Noa u Nikšiću (44:20). Naredni meč u crnogorskom prvenstvu, Budućnost će odigrati već u srijedu (12. 30 sati) kada će u Nikšiću igrati protiv Levalee 2010. Posljednji duel u nacionalnom prvenstvu na programu je 16. maja za kada je zakazan duel protiv Devetke.

U duelu protiv Trebjese Noa, najefikasnija je bila Ivona Pavićević sa 11 golova, dok je Dijana Ujkić meč završila sa pet pogodaka.

Sjajno veče imala je i Tea Marinović koja je upisala 24 odbrane.

U redovima tima iz Nikšića, najbolja je bila Tanja Ašanin sa devet golova.

Naredni meč u crnogorskom prvenstvu, Budućnost će odigrati već u srijedu kada će u Nikšiću igrati protiv Levalee 2010. Početak je u 12 sati i 30 minuta.

Posljednji duel u nacionalnom prvenstvu na programu je 16. maja za kada je zakazan duel protiv Devetke.

BUDUĆNOST – TREBJESA NOA 33:13 (16:8)

PODGORICA – Univerzitetski sportsko-kulturni centar. Gledalaca: 250. Sudije: Mitrović, Kažanegra (Podgorica). Sedmerci: Budućnost 2 (0), Trebjesa Noa 2 (2). Isključenja: Budućnost 4, Trebjesa Noa 6 minuta.

BUDUĆNOST: Marinović (24 odbrana), Babović, Ujkić 5, Konatar, Jauković 3, Pletikosić 3, Laslo, Knežević, Godeč 2, Premović 2, Bulatović 3, Pavićević 11, Vukčević 4, Raičević.

TREBJESA NOA: Pandurević (14 odbrana i dva sedmerca), Raičević, Mijanović, Bojović, Nikolić, Peković 3, Milović, Koprivica, Blečić, Rajković, Ašanin 9, Varajić 1, Vujović, Adžić, Lalić, Lalatović.